Iti mai recomandam si:
Descriere
NishMan Gel de ras transparent Easy Shave 4 Fresh Active 400ml asigura o indepartare mai rapida cu o cantitate mai mica in comparatie cu cremele de ras.
Ofera transparenta, astfel incat vei putea vedea pe unde au trecut deja lamele de la aparatul de ras.
Creeaza un strat intre lama si piele, protejand-o de taieturi, crestaturi si, cel mai important, de arsurile produse de lama de ras.
Nu este necesar un prosop fierbinte.
Promoveaza un barbierit curat de o inalta precizie, viteza si detaliu, vizibilitate perfecta.
Nu este necesar un prosop fierbinte.
Promoveaza un barbierit curat de o inalta precizie, viteza si detaliu, vizibilitate perfecta.
Nu este necesara folosirea unui prosop fierbinte.
Formula non-iritanta.
Are efect hidratant si parfum revigorant.
Mod de utilizare:
Se maseaza pe pielea umeda pentru a obtine un barbierit neted.
Se clateste bine.
Procosmetic.ro este distribuitor autorizat NishMan.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt originale.
Declaratie de conformitate ProCosmetic.
Detalii
Cumparate frecvent impreuna:
Alti clienti au fost intersati de:
Ce spun clientii
5 stele
100%
4 stele
0%
3 stele
0%
2 stele
0%
1 stea
0%
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Scrie-ti parerea si castiga puncte de loialitate in valoare de 1,00 LEI.
R
Rohan Gheorghe
23 apr. 2025
B
Bogdan
17 mai 2022
Recomand
M
Maricica Popovici
17 mai 2022
Achizitie verificata
Miroase DIVIN!! L-am cumparat impreuna cu After shave crema Invisible touch, care miroase la fel de bine.
Nu face spuma ceea ce il face ideal pt un barbierit precis ( pt barbatii cu cioc, mustata etc)
Sotul meu este super multumit de produs, are barba deasa si a mentionat ca o gelul o ,,inmoaie” f bine ( si va zic, este foarte mofturos cand vine vorba de geluri pt barbierit si after shave-uri), sa nu mai mentionez ca la cat de bine miroase crema de dat dupa barbierit imi vine sa ma dau si eu cu ea????
Bravo Nishman, nota 10+ de la noi!!!
Nu face spuma ceea ce il face ideal pt un barbierit precis ( pt barbatii cu cioc, mustata etc)
Sotul meu este super multumit de produs, are barba deasa si a mentionat ca o gelul o ,,inmoaie” f bine ( si va zic, este foarte mofturos cand vine vorba de geluri pt barbierit si after shave-uri), sa nu mai mentionez ca la cat de bine miroase crema de dat dupa barbierit imi vine sa ma dau si eu cu ea????
Bravo Nishman, nota 10+ de la noi!!!
