Vrei sa faci parte din echipa Procosmetic?
Daca da, te rugam sa trimiti un mail cu CV-ul si postul pentru care aplici la adresa [email protected]
Daca postul pe care il doresti nu este disponibil momentan sau pur si simplu vrei sa fii contactat in viitor pentru noi oportunitati, ne poti trimite CV-ul tau pe adresa de mai sus.

Post: Operator facturare (Ramnicu Valcea)
Ne cautam coleg(a) pentru biroul din depozitul din Ramnicu Valcea (zona mall Shopping City) care intruneste urmatoarele cerinte:
1. Sa stie sa zambeasca si sa fie de gasca.
2. Sa fie dispus sa invete.
3. Sa fie organizat… foarte organizat!
4. Sa fie atent la detalii… foarte atent!
5. Sa aiba o fire calma si rabdatoare.
6. Sa fie proactiv: ne plac doar oamenii care sunt dispusi sa dea 110%.
7. Sa fie descurcaret, persistent si responsabil.
8. Sa aiba o personalitate armonioasa si orientata catre lucrul in echipa.
9. Sa aiba abilitati bune de comunicare, ascultare activa si memorie.
10. Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa da.
11. Sa aiba domiciliul in Rm.Valcea.
12. Sa aiba cunostinte bune de operare PC si viteza de tastare.
13. Sa utilizeze pachetul Microsoft Office (Excel, Word) la nivel mediu.

Descrierea jobului:
- intocmirea facturilor clientilor in programul de gestiune al companiei;
- intocmirea awb-urilor;
- preluarea telefonica a comenzilor de la clientii si agentii companiei;
- intretinerea relatiei cu agentii de vanzari;
- verificarea soldurilor si contractelor clientilor;
- intocmirea periodica a diverselor rapoarte;
- pastrarea si arhivarea documentelor justificative;
- respectarea procedurilor interne.

Beneficii:
- salariu fix+bonusuri de performanta;
- mediu de lucru armonios cu colegi de gasca si sefi intelegatori;
- stabilitate si siguranta;
- weekend-ul nu se lucreaza, iar zilele nationale sunt libere;
- program de lucru de luni pana vineri: 08:30-17:00 (o jumatate de ora pauza de masa);
- educatie continua in domeniul produselor de infrumusetare;
- explorarea oportunitatilor de crestere si de dezvoltare in acest domeniu;
- vanzarea celor mai rafinate branduri profesionale de infrumusetare.

Post: Agent de vanzari produse cosmetice pentru salon, door to door (Bacau/Iasi)

Cautam o persoana vesela si care sa aiba cat de cat idee de cerintele de mai jos:
1. Sa fie un bun coechipier.
2. Sa stie sa comunice cu clientii.
3. Sa fie dispus sa invete.
4. Sa se imbrace frumos – da, imaginea ei/noastra transmite imaginea firmei.
5. Sa fie organizat!
6. Sa fie atent la detalii.
7. Sa fie descurcareat si persistent.
8. Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa da.
9. Sa aiba permis de conducere categoria B, cu experienta fara incidente.
10. Preferabil, dar nu obligatoriu experienta in activitate de vanzare (agent de vanzari sau manager agenti).
11. Sa ii placa vanzarea door to door.
12. Sa aiba domiciliul in Iasi sau Bacau; este necesara vizita la clientii/saloanele de infrumusetare din aceste judete.
- promovarea produselor de tip beauty;
- prezentarea ofertei catre clientii potentiali/existenti;
- facturarea comenzilor si incasarea banilor;
- realizarea obiectivelor lunare: vanzari, vizite clienti;
- zona de distributie in care se va lucra: Bacau si Iasi.

Beneficii:
- se va bucura de o educatie continua in domeniul produselor de infrumusetare;
- va explora oportunitatile de crestere si de dezvoltare in acest domeniu;
- va beneficia de un salariu foarte atractiv + bonusuri de performanta;
- masina de serviciu, telefon mobil, tableta;
- va vinde cele mai rafinate branduri profesionale de infrumusetare pentru salon.